Dystrybutor artykułów BHP.

Jaskon – dytrybutor artykułów BHP.

Firma Jaskon powstała w 1991 roku, aby służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doboru i zaopatrzenia w artykuły BHP. By sprostać szybko rosnącym wymaganiom naszych klientów podjęliśmy współpracę z wieloma producentami i importerami odzieży i obuwia roboczego, oraz środków ochrony osobistej.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły spełniają normy i wymogi Unii Europejskiej. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji oraz znajomości rynku BHP pozwoliło nam znaleźć kompromis pomiędzy jakością, a oferowaną ceną. Zapewniamy Państwu miłą i wyspecjalizowaną obsługę, terminowość i rzetelność w działaniach oraz 100% zadowolenia z jakości naszych produktów.

Nasza oferta

Ochrona ciała

Ochrona nóg

Ochrona rąk

Ochrona oczu

Ochrona słuchu

Ochrona głowy

Ochrona dróg oddechowych

Zabezpieczenia przy pracy na wysokości

Bezpieczeństwo ruchu

Ochrona PPOŻ

Pielęgnacja rąk i środki chemiczne

Preparaty do gastronomii

Ardon – główny partner.

To firma z Republiki Czeskiej, która jest naszym dostawcą nowoczesnych, dobrze wykonanych, a jednocześnie atrakcyjnych cenowo artykułów BHP w szerokim asortymencie. Produkty tej marki są skutecznym sposobem na zapewnienie ochrony pracowników w miejscu pracy, zmniejszenie ryzyka kontuzji, będąc jednocześnie wygodne i funkcjonalne

Wyroby Ardon wytwarzane są tylko z komponentów wysokiej jakości i w najnowocześniejszej technologii. Materiały stosowane w produkcji odzieży i obuwia to Softshell, Sympatex, włókniny Cambrelle, COOLMAX, a także bawełna, poliester, nylon, PCV. Rekomendujemy ten wybór, aby móc cieszyć się profesjonalnym wyglądem i komfortem w pracy!

Zapraszamy do sklepu

Dystrybutor artykułów BHP

ul. Makowa 10
62-502 Konin

tel. 063 246 70 13
fax. 063 246 73 18

biuro@jaskon.pl

Piotr Zembrzycki
dział handlowy

tel. 663 737 653
p.zembrzycki@jaskon.pl

Piotr Waszak
dział handlowy

tel. 694 416 298
p.waszak@jaskon.pl

Jacek Sieczkowski
dział handlowy

tel. 664 130 550
j.sieczkowski@jaskon.pl

Krzysztof Stępiński
dział handlowy

tel. 500 317 202
k.stepinski@jaskon.pl

Marcin Skonieczny
dział handlowy

tel. 663 737 652
m.skonieczny@jaskon.pl

Wioletta Michalik
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13 wew.101
w.michalik@jaskon.pl

Aleksandra Jasińska
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13 wew. 101
a.jasinska@jaskon.pl

Agnieszka Skonieczna
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13 wew. 103
a.skonieczna@jaskon.pl

Marzena Koprowska
dział reklamacji

tel. 63 246 70 13 wew.104
m.koprowska@jaskon.pl